• +420 739 312 204

FAQ

Často kladené otázky

No results found.
Aftercare5

Nové tetování chraň před slunečním zářením alespoň 5 týdnů, tetování vlivem záření může mnohem rychleji v hojící fází vyblednout. Pokud se i přes to rozhodneš trávit čas na slunci, používej krém s vysokým UV faktorem. Více v článku po tetování.

Určitě ne, podrobnosti si, prosím, přečti v článku po tetování.

Podmínky2

Jasně, že můžeš, ale budu od Tebe potřebovat souhlas Tvého zákonného zástupce, formulář najdeš v sekci Formuláře ke stažení.

O zdravotních kontraindikacích si přečti tady.

Před tetováním2

Ano, přes jizvy tetovat lze. Samozřejmě se Tě zeptám, jak jizvu máš dlouho a od čeho ji máš. Co se týče bolestivosti tetování přes jizvu, mám zkušenosti, že přes jizvu klienti žádnou bolest skoro necítí, ale nemusí to být pravidlem.

Na tetování je nejlepší přijít v dobrém fyzickém i psychickém stavu. V den tetování a nejlépe i den před tetováním nekonzumovat žádné alkoholické ani kofeinové nápoje. Dobré je před tetováním se najíst, aby ti stoupla hladina cukru v krvi, nebo si vzít s sebou třeba lízatko. Pokud máš nějaké zdravotní problémy, přečti si článek o tom jaké jsou Zdravotní rizika spojená s tetováním.

Ceny1

Ne, cena se odvíjí od velikosti tetování a času, který Ti věnuji.

Průběh1

Při tetování dochází k poruše integrity vrchní vrstvy kůže. Během tetování samozřejmě tetované místo vylučuje malé množství krve společně s tkáňovým mokem. Jde o běžný a přirozený jev. V průběhu tetování se malých kapiček krve, které místo vylučuje, zbavuje tatér tím, že místo otírá, a tím se společně s barvou zbavuje tohoto malého množství krve. Před tetováním se z důvodu menší krvácivosti nedoporučuje pít alkohol a kofeinové nápoje, které rozšiřují tepny a způsobují tak větší průtok krve, a tím dochází k větší krvácivosti. Doporučuji den před tetováním a v den tetování tyto nápoje úplně vynechat.