Služby

Služby, které provádím

Konzultace

Pokud dlouho přemýšlíš a nejsi si jistý, zda je tetování pro Tebe to pravé, nejsi si jistý motivem, místem, velikostí apod., neváhej mě kontaktovat a domluv si se mnou konzultaci. Probereme spolu všechno, co se týče tetování.

Vlastní návrh

Pokud máš vlastní návrh, tak není co řešit, zkrátka mi ho pošleš a můžeme začít. Ovšem počítej s tím, že se budu vyptávat, jak dlouho trvalo než ses rozmyslel pro toto tetování, co zrovna toto tetování pro Tebe znamená. Přeci jenom tetování je na "celý" život a není v zájmu mém a doufám, že ani v Tvém, abys pak svého rozhodnutí litoval.

Výběr z volných návrhů

Pokud máš zájem o nějaký z mých již hotových volných návrhů, vybírej zde. Můžeš si být jistý, že tyto návrhy, tato tetování nikdo nemá a po tom, co si nějaký vybereš, tak ani mít nebude.

Vytvoření návrhu přesně pro Tebe

Pokud máš přibližnou představu jaké tetování bys chtěl, co by mělo vyjadřovat a obsahovat, tak Ti ho po konzultaci rád navrhnu.

Korekce tetování

Máš na sobě nějaké tetování, které se Ti líbí, ale podepsal se na něm už čas, nebo ses o něj špatně staral? Domluv se se mnou na korekci a opět tvé tetování společně rozzáříme.

Covery tetování

Pokud už nestojíš ani o opravu Tvého tetování, nebo máš na sobě něco, co nestojí za nic? Jsem schopný Ti navrhnout tetování nové, kterým tu svojí mršinu zakryješ.

Služby, které neprovádím

  • tetování genitálií a v oblasti konečníku (recta)
  • tetování sliznic
  • tetování s extremistickou symbolikou
  • tetování očního bělma
  • co se týče tetování obličeje, tak to mě budeš muset hodně přemlouvat

Netetuji LGBT komunitu

Pokud máš zájem o nějakou z mých nabízených služeb, kontaktuj mě pomocí kontaktního formuláře.

nebo prostřednictvím sociálních sítí