Hygiena na 1. místě

Desinfekce a ošetření kůže, pracovního prostředí a nástrojů

Antibakteriální čistič kůže GX TATTOO

Ideální volba pro správné vyčistění kůže před tetováním i po něm lze také používat i během tetování. Obsahuje pouze malé množství alkoholu. Obarveno organickým barvivem- ovoce z granátového jablka. 

Hlavní výhody: Vše přírodní, bez parabenů, vyrovnané PH, netoxický, nealergický 

Green Soap

Šetrný k pokožce (ph 5,5), účinně odstraňuje přebytečný inkoust. Obsahuje alantoin a čistou organickou šťávu z Aloe vera. Aloe Green Soap snižuje krvácení a zarudnutí při tetování.

Blue Soap

Tento antibakteriální roztok se po zředění s destilovanou vodou používá k omývání a hydratování pokožky během tetování. Odstraňuje přebytečnou tetovací barvu a případnou krev. Díky většinové složce olejů zklidňuje a hydratuje pokožku, na kterou se po sléze lépe tetuje.

Eazer Healing Finish

Způsobuje rychlé smrštění tkání, které urychluje regeneraci kůže. Zaručuje ostré, jasné barvy a odstíny každého tetování. Je velmi účinný při dekontaminaci, dezinfekci, antibakteriální, antifungální a antivirové profylaxi, a proto účinně podporuje proces hojení čerstvého tetování.

Hloubkově čistící mýdlo Tattoo Goo

Deep Cleansing Soap je navržen tak, aby poskytoval širokospektrální baktericidní účinek a zároveň byl šetrný k pokožce. Speciálně formulované čistící činidlo PCMX-L čistí tetování a dermální piercing na hlubší úrovni, aby se zabránilo růstu bakterií a infekci odstraněním více nečistot a odumřelých buněk kůže.

Bloody Dragon's Blood Butter

Bloody Dragon's Blood Butter je změkčující a zklidňující máslo se speciálně vybranými aktivními složkami. Účinky Bloody na kůži jsou bezpochyby velmi užitečné jak při tetování, tak při následné péči. Jeho uklidňující síla vám umožní udržet pokožku uvolněnou a bez zarudnutí během tetování a usnadní inkoustu proniknout všemi průchody pozadí a odstínů až do konce práce. Dračí krev díky svým prokázaným protizánětlivým, antioxidačním a hojivým účinkům minimalizuje podráždění a zarudnutí pokožky. Podporuje rané fáze obnovy buněk a chrání pokožku před vnějšími vlivy.

Složení: Dračí krev, Bambucké máslo, Bisabolol, Kokosový olej, Rýžový olej, Extrakt z měsíčku lékařského, Vitamín E

Likvidace toxického a kontaminovaného odpadu

Kontejner na kontaminovaný odpad

Profesionální plastový kontejner na infekční odpad je nedílnou součástí každého tetovacího a kosmetického studia. Kontejner je navržený pro uskladnění kontaminovaných tetovacích jehel a dalších infekčních nástrojů.